Szkolenia i konferencje

Zajęcia odbywają w siedzibie firmy TVVPOL przy ul. Powstańców Śląskich 5 we Wrocławiu.

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu pełną ofertę szkoleń pozwalających zdobyć uprawnienia diagnosty samochodowego. Kursy prowadzone są w oparciu o upoważnienie Ministra Infrastruktury zgodnie z programem szkolenia stanowiącym załącznik nr 1 do rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 4 listopada 2004 r. w sprawie szczegółowych wymagań w stosunku do diagnostów (Dz. U. Nr 246, poz. 2469 z 18.11.2004 r.)

Szczycimy się także całkowicie obiektywna i wnikliwą analizą krajowych przepisów związanych z systemem badań technicznych, która wobec licznych niejasności staje się dominującym tematem okresowych szkoleń diagnostycznych. Sądząc po licznych telefonach, w których diagności pytają o interpretacje zapisów ustawy i rozporządzeń, nasza wiedza jest dla Państwa użyteczna.

Cieszymy się z zaufania, jakim nas Pastwo hojnie obdarzacie od ponad 15 lat, staramy się rewanżować jakością kursów podstawowych i najobszerniejszą na polskim rynku ofertą szkoleń doskonalących. Wiele inwencji angażujemy w profesjonalne przygotowanie kolejnych pozycji z oferty szkoleń doskonalących, realizujemy także szkolenia na indywidualne zamówienia.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego podnoszenia kwalifikacji - jak doskonale Państwo wiedzą, o jakości badań technicznych w głównej mierze decydują umiejętności i wiedza diagnostów, a nie kolejne atesty i certyfikaty na wyposażenie.