Projekty Specjalne

Nasze publikacje


 

Wojciech Ambroszko, Piotr A. Wrzecioniarz

Publikacja „Postęp w budowie pojazdów w świetle opinii rzeczoznawczych” skierowana jest do czynnych rzeczoznawców branży motoryzacyjnej, a także studentów i absolwentów uczelni wyższych, którzy zamierzają pracować jako niezależni rzeczoznawcy, pracownicy biur likwidacji szkód, stacji obsługi i stacji kontroli pojazdów, eksperci w firmach motoryzacyjnych, i w redakcjach czasopism motoryzacyjny.

W książce obok rozważań ogólnych zawarto wybrane opinie dotyczące 4-ch kompetencji certyfikowanych rzeczoznawców tj. techniki samochodowej, rekonstrukcji kolizji i wypadków drogowych, wyceny wartości pojazdów i kosztów napraw, oceny pojazdów zabytkowych. Opinie mogą być traktowane jako przykładowe na obecnym etapie rozwoju dostępnych technik komputerowych i specjalistycznej wiedzy branżowej. W opiniach wykorzystani m.in. programy PC-Crash, Cyborg Idea, a także dane Info-Eksperta, Eurotax-u, Audatex-u i inne.

Praca ukazuje związki między teoretyczną wiedzą akademicką i wiedzą praktyczną pochodzącą z firm motoryzacyjnych oraz praktyki rzeczoznawczej. Przeznaczona jest dla obecnych i przyszłych ekspertów intensywnie rozwijającej się i zmieniającej motoryzacji.

wydawca: Oficyna Wydawnicza Politechniki Wrocławskiej
rok wydania: 2011,
oprawa: miękka,
liczba stron: 205,
ISBN: 978-83-7493-640-8

Książki wydawnictwa PWr są do nabycia w księgarni "Tech"  
plac Grunwaldzki 13,
50-377 Wrocław,
budynek D-1 PWr


 

 

Piotr A. Wrzecioniarz i współpracownicy

Książka, w której autorzy w przystępny sposób przekazują swoją wiedzę i doświadczenia w zakresie klasycznej i nowocześnie rozumianej diagnostyki pojazdów.

wydawca: Oficyna Wydawnicza Politechniki Wrocławskiej
rok wydania: 2001,
oprawa: miękka,
liczba stron: 416,
ISBN: 83-7085-584-9