ISO - szkolenia z systemów zarządzania

 

2022/23 - HARMONOGRAM SZKOLEŃ Z SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA

(w przygotowaniu)

 

1. FMEA – analiza przyczyn i skutków wad

Celem szkolenia jest przedstawienie praktycznych możliwości zastosowania analizy FMEA do oceny i doskonalenia projektów wyrobów oraz procesów. Uczestnicy szkolenia zapoznają się z praktycznymi aspektami prowadzenia analizy FMEA. Szkolenie kierowane jest do wszystkich zainteresowanych metodą a przede wszystkim dla pracowników branży motoryzacyjnej, medycznej , spożywczej.

 

2. Techniki Analizy Problemów Jakości

W literaturze przedmiotu spotykamy się z całym szeregiem różnych narzędzi jakości. Często używa się tutaj określenia " 7 tradycyjnych narzędzi jakości"- (Q7) czyli " seven old quality control tools ". Obok pierwotnie 7 narzędzi jakości istnieje też"7 nowych narzędzi jakości"- (M7) czyli " seven new quality control tools". Wszystkie te narzędzia są od dawna znane. Użycie tych i innych technik np w kołach jakości czy w pracy zespołów doskonalących jakość znacznie podnosi skuteczność pracy zespołów. Są to bardzo pożyteczne narzędzia doskonalenia jakości. Norma iso 9001 wymaga procesu ciągłego doskonalenia i jego udowadniania- w.w. narzędzia są jednym z elementów doskonalenia.

 

3. Pełnomocnik i audytor systemu HACCP

Szkolenie to adresowane jest do firm, które rozpoczęły lub rozpoczną proces wdrażania systemu HACCP a także dla osób zainteresowanych tematyką systemu HACCP. Celem szkolenia jest pozyskanie przez uczestników umiejętności wdrażania i dokumentowania systemu HACCP.

 

4. Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji PN-ISO/IEC 27001

 

5. Pełnomocnik Kierownictwa ds. Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008

Jeżeli zamierzacie Państwo efektywnie opracować i wdrożyć system jakości w firmie oraz nadzorować jego skuteczność – to to szkolenie jest najlepszym wyborem. Celem kursu jest praktyczna nauka projektowania, dokumentowania, wdrażania i audytowania systemu. Cenne warsztaty pozwalają nabyć nawyki bezkonfliktowej współpracy. Szkolenie doskonalone jest od ponad 14 lat, a jego absolwenci wdrożyli już kilkadziesiąt systemów zarządzania jakością w swoich przedsiębiorstwach.