Certyfikowani Rzeczoznawcy

 

Oznaczenie kompetencji:

A. Technika samochodowa,
B. Ruch drogowy i rekonstrukcja kolizji i wypadków drogowych,
C. Wycena wartości oraz kosztów i jakości napraw pojazdów samochodowych.
D. Pojazdy zabytkowe.

Stan na 14.10.2021r.

Nazwisko Imię numer certyfikatu numer rzeczoznawcy
RS
data wydania certyfikatu data ważności certyfikatu Zakres kompetencji
Abczyński Sławomir 1096/20 RS 000743 25.11.2020 24.11.2023 A, C, D
Adamczak Sylwester 908/18 RS 001183 19.12.2018 18.12.2021 A, C
Adamczewski Robert 924/19 RS 001668 12.03.2019 11.03.2022 A, B
Aleksandrowicz Piotr 895/18 RS 000141 13.12.2018 12.12.2021 A, B, C
Andrzejak Zbigniew Jan 1106/21 RS 001415 28.02.2021 27.02.2024 A, B, C
Anioł Tadeusz 975/19 RS 000982 25.10.2019 24.10.2022 A, C
Bagiński Marek 963/19 RS 001335 26.09.2019 25.09.2022 A, C
Balawender Grzegorz 1121/21 RS 001428 3.04.2021 2.04.2024 A, C
Balul Grzegorz 1132/21 RS 1.10.2021 30.09.2024 A, C
Banasik Tomasz 887/18 RS 000898 23.11.2018 22.11.2021 A, C
Banaszkiewicz Michał 1008/20 RS 001714 14.02.2020 13.02.2023 A, C
Bartkiewicz Paweł 1078/20 RS 001115 28.10.2020 27.10.2023 A, B, C, D
Bator Stanisław 997/20 RS 001030 20.01.2020 19.01.2023 A, C
Bąk Paweł 931/19 RS 001673 22.03.2019 21.03.2022 A, B, C
Bąk Marek 1004/20 RS 001232 19.02.2020 18.02.2023 A, C
Bębenek Stanisław 954/19 RS 001206 8.07.2019 7.07.2022 A, B
Biały Kazimierz Norbert 1081/20 RS 000704 3.11.2020 2.11.2023 A, C
Bielski Stanisław 1123/21 RS 001742 19.05.2021 18.05.2024 A, C, D
Bierc Emanuel 891/18 RS 001419 23.11.2018 22.11.2021 A, C
Błaszczyk Stanisław 1054/20 RS 001393 2.07.2020 1.07.2023 A, C
Bonar Łukasz 1005/20 RS 001231 19.02.2020 18.02.2023 A, C
Bonat Waldemar 902/18 RS 001295 12.12.2018 11.12.2021 A, C
Borkowski Zbigniew 1060/20 RS 001728 23.09.2020 22.09.2023 A, C
Boś Konrad 1042/20 RS 001102 27.06.2020 26.06.2023 A, C
Bryłkowski Robert 915/19 RS 001195 24.03.2019 23.03.2022 A, B, C
Burdzy Paweł 949/19 RS 001684 10.05.2019 21.03.2022 A, B, C
Celej Tomasz 1070/20 RS 001252 25.11.2020 24.11.2023 A, C, D
Charko Grzegorz 937/19 RS 001314 22.04.2019 21.04.2022 A, C
Chłopek Tomasz 1061/20 RS 001255 28.09.2020 27.09.2023 A, C
Chojnacki Mariusz 1111/21 RS 001540 6.03.2021 5.03.2024 A, C
Ciechanowicz Krzysztof 1086/20 RS 001141 25.11.2020 24.11.2023 A, C, D
Dąbek Krystian 1057/20 RS 07.09.2020 08.03.2023 A, C
Dąbek Dariusz 983/19 RS 001333 14.11.2019 13.11.2022 A, C
Denko Jan 957/19 RS 000170 26.09.2019 25.09.2022 A, B, D
Długosz Marek Krzysztof 1109/21 RS 001417 6.03.2021 5.03.2024 A, B, C
Doliński Dawid Wiktor 1124/21 RS 001554 29.05.2021 28.05.2024 A, C, D
Doliński Janusz 981/19 RS 001222 14.11.2019 13.11.2022 A, B, C, D
Dominiak Zbigniew 1003/20 RS 000582 19.02.2020 18.02.2023 A, C
Drozd Dariusz 1059/20 RS 001727 23.09.2020 22.09.2023 A, C
Dudkiewicz Andrzej 1036/20 RS 000527 7.06.2020 6.06.2023 A, C
Duk Jan 1031/20 RS 000410 16.04.2020 15.04.2023 A, C, D
Dukała Zbigniew 1129/21 RS 001432 15.09.2021 14.09.2024 A, C, D
Dukiewicz Sebastian 916/19 RS 001194 24.03.2019 23.03.2022 A, C
Dumanowski Andrzej 994/19 RS 001353 19.12.2019 18.12.2022 A, C
Dura Piotr 1035/20 RS 001408 2.06.2020 1.06.2023 A, B, C, D
Duszyński Łukasz 1090/20 RS 001441 25.11.2020 24.11.2023 A, C
Dworecki Kamil 1065/20 RS 001730 14.10.2020 13.10.2023 A, C,
Dziduch Jerzy 883/18 RS 000877 6.11.2018 5.11.2021 A, B, C, D
Dzierzkowski Artur 1010/20 RS 001448 11.03.2020 10.03.2023 A, B, C
Dzierża Artur 892/18 RS 000871 30.11.2018 29.11.2021 A, B, C, D
Feliczak Grzegorz 1047/20 RS 001029 11.07.2020 10.07.2023 A, C, D
Fizia Grzegorz 945/19 RS 001479 31.05.2019 30.05.2022 A, C
Furyk Edwin 953/19 RS 001622 8.07.2019 7.07.2022 A, C
Gaca Dariusz 1080/20 RS 000703 3.11.2020 2.11.2023 A, B, C, D
Garbarczyk Sławomir 1079/20 RS 001522 28.10.2020 27.10.2023 A, B, C
Glabisz Tomasz 1014/20 RS 000248 09.03.2020 08.03.2023 A, C
Gołębiewski Ferdynand 1007/20 RS 001712 14.02.2020 13.02.2020 A, C
Gorecki Mariusz 1082/20 RS 000737 3.11.2020 2.11.2023 A, B, C
Górski Aleksander 984/19 RS 14.11.2019 13.11.2022 A, B, C
Gremza Lech 1034/20 RS 001085 2.07.2020 1.07.2023 A,C
Grządziel Arkadiusz 1002/20 RS 001037 19.02.2020 18.02.2023 A, B
Grządziel Jan 1067/20 RS 001259 25.11.2020 24.11.2023 A, C
Grzesiowski Jerzy 958/10 RS 001332 26.09.2019 25.09.2022 A, C
Gut Zbigniew 1099/20 RS 001125 15.12.2020 14.12.2023 A, B, C
Guzek Hubert 894/18 RS 001451 30.11.2018 29.11.2021 A, C
Halec Roman 904/18 RS 000533 12.12.2018 11.12.2021 A, C
Haller Piotr 1044/20 RS 001624 2.07.2020 1.07.2023 A, C, D
Hankiewicz Robert 1050/20 RS 001087 2.07.2020 1.07.2023 A, C
Hęciak Kamil 951/19 RS 001694 21.06.2019 20.06.2022 A, C
Hołówko Andrzej 1093/20 RS 001403 25.11.2020 24.11.2023 A, B
Hosaniak Ryszard 1052/20 RS 001109 2.07.2020 1.07.2023 A, C, D
Iwicki Marek 1011/20 RS 000645 11.03.2020 10.03.2023 A, C
Jabłonka Jerzy 960/19 RS 000995 26.09.2019 25.09.2022 A, B, C, D
Jakubczak Krzysztof 1098/20 RS 001405 25.11.2020 24.11.2023 A, B, C
Jakuć Arkadiusz 1009/20 RS 001356 11.03.2017 10.03.2023 A, C
Janko Grzegorz 1104/21 RS 001268 4.02.2021 3.02.2024 A, C, D
Januchta Piotr 1120/21 RS 001425 3.04.2021 2.04.2024 A, C
Jarzyna Marcin 972/19 RS 001341 25.10.2019 24.10.2022 A, C, D
Jaskólski Andrzej Jan 1021/20 RS 000476 09.03.2020 08.03.2023 A, B, C
Junka Ryszard 1033/20 RS 001363 22.05.2020 21.05.2023 A, C
Jurkowski Lech 1127/21 RS 001429 9.06.2021 8.06.2024 A, C
Kacperczyk Rafał 1101/21 RS 001411 27.01.2021 26.01.2024 A, C, D
Kaja Tomasz 1112/21 RS 001543 6.03.2021 5.03.2024 A, C
Kałuziński Piotr 1028/20 RS 000478 13.04.2020 12.04.2023 A, B, C, D
Kamiński Marek 912/19 RS 001326 12.03.2019 11.03.2022 A, C
Kasperski Jacek 1122/21 RS 001544 3.04.2021 2.04.2024 A, C, D
Kasprzak Waldemar 998/20 RS 001026 20.01.2020 19.01.2023 A, B, C
Kawałek Piotr 948/19 RS 001591 31.05.2019 30.05.2022 A, C, D
Kicuła Jakub 1119/21 RS 001420 3.04.2021 2.04.2024 A, C
Kiliszek Jerzy 929/19 RS 001303 24.03.2019 23.03.2022 A, C
Kistela Janusz 921/19 RS 001577 24.03.2019 23.03.2022 A, C
Kolańczyk Antoni 960/19 RS 000266 26.09.2019 25.09.2022 A, C
Kołomański Mirosław 925/19 RS 001672 12.03.2019 11.03.2022 A, C
Konefał Leszek 911/19 RS 001453 30.01.2019 29.01.2022 A, B
Kopczyński Michał 922/19 RS 000940 27.03.2019 26.03.2022 A, C
Korzik Marzena 900/18 RS 001454 12.12.2018 11.12.2021 A, B, C
Kosma Bartłomiej 1110/21 RS 001535 6.03.2021 5.03.2024 A, C
Kotlarz Stanisław 1043/20 RS 000590 2.07.2020 1.07.2023 A, B, C
Kotowski Remigiusz 1074/20 RS 001528 25.11.2020 24.11.2023 A, C
Kowal Robert 1032/20 RS 001383 18.05.2020 17.05.2023 A, C
Kowalczyk Tadeusz 1019/20 RS 000421 09.03.2020 08.03.2023 A, B, C
Kowalski Krystian 897/18 RS 000901 12.12.2018 11.12.2021 A, C
Kozioł Władysław 1012/20 RS 000098 09.03.2020 08.03.2023 A, B, C, D
Krafczyk Jerzy 993/19 RS 001346 19.12.2019 18.12.2022 A, C
Krajewski Dariusz 898/18 RS 001275 12.12.2018 11.12.2021 A, C
Kramek Stanisław 952/19 RS 000920 21.06.2019 20.06.2022 A, C, D
Krausiewicz Włodzimierz 1018/20 RS 001239 09.03.2020 08.03.2023 A, B, C
Król Daniel 1131/21 RS 1.10.2021 30.09.2024 A, C
Krugiełka Wojciech 967/19 RS 000900 11.10.2019 10.10.2022 A, B, C, D
Krupa Krzysztof 1055/20 RS 001648 2.07.2020 1.07.2023 A, C
Krupiński Henryk 985/19 RS 000276 6.11.2019 5.11.2022 A, C
Kucharczyk Mariusz 1022/20 RS 001227 11.03.2020 10.03.2023 A, C
Kucharczyk Piotr 1092/20 RS 001402 25.11.2020 24.11.2023 A, C
Kuczyński Łukasz 926/19 RS 001670 12.03.2019 11.03.2022 A, B, C
Kupiec Michał 1126/21 RS 001433 9.06.2021 8.06.2024 A, C
Kurmanowski Sebastian 889/18 RS 001444 23.11.2018 22.11.2021 A, C
Kwiatkowski Paweł 927/19 RS 001667 12.03.2019 11.03.2022 A, C, D
Kwiatkowski Sławomir 939/19 RS 001322 22.04.2019 21.04.2022 A, C
Lalik Marcin 971/19 RS 001330 25.10.2019 24.10.2022 A, C
Lenartowicz Zbigniew 1062/20 RS 000683 28.09.2020 27.09.2023 A, C
Lesiuk Grzegorz 977/19 RS 001598 25.10.2019 24.10.2022 A, C
Lewicka Marianna 932/19 RS 001196 24.03.2019 23.03.2022 A, B, C
Lewicki Przemysław 933/19 RS 001578 24.03.2019 23.03.2022 A, C
Lisiecki Piotr 1133/21 RS 001430 5.10.2021 4.10.2024 A, C, D
Loda Krzysztof 1020/20 RS 001235 09.03.2020 08.03.2023 A, C, D
Łagodziński Mirosław 1016/20 RS 000124 09.03.2020 08.03.2023 A, B, C, D
Łuczak Grzegorz 1118/21 RS 001421 3.04.2021 2.04.2024 A, C, D
Łyżwiński Ryszard 1029/20 RS 000278 8.04.2020 7.04.2023 A, C
Madajewski Andrzej 942/19 RS 000923 31.05.2019 30.05.2022 A, B, C, D
Madej Sławomir 1025/20 RS 001372 1.04.2020 31.03.2023 A, C
Majewski Mirosław 1039/20 RS 000665 27.06.2020 26.06.2023 A, B, C, D
Majewski Łukasz 1048/20 RS 001720 02.07.2020 01.07.2023 A, C
Malinowski Adrian 990/19 RS 001605 19.12.2019 18.12.2022 A, C, D
Małek Roman 1085/20 RS 001117 25.11.2020 24.11.2023 A, B
Marczyk Bogdan 1076/20 RS 001339 21.10.2020 20.10.2023 A, B, C
Maśliński Mariusz 1037/20 RS 001729 27.06.2020 26.06.2023 A, C
Matusiak Stanisław 986/19 RS 000275 6.11.2019 5.11.2022 A, C
Matuszewski Andrzej 955/19 RS 001484 8.07.2019 7.07.2022 A, B, C
Matuszewski Krzysztof 1017/20 RS 001395 09.03.2020 08.03.2023 A, C
Miksiewicz Krzysztof 1058/20 RS 000240 23.09.2020 22.09.2023 A, C
Milewski Konrad 1142/21 RS 14.10.2021 13.10.2024 A, B, C
Minge Daniel 904/18 RS 001639 12.12.2018 11.12.2021 A, C
Miszczyszyn Mariusz 917/19 RS 000828 24.03.2019 23.03.2022 A, B, C, D
Mizak Piotr 1027/20 RS 001373 1.04.2020 31.03.2023 A, C
Młodożeniec Marek 1015/20 RS 000121 09.03.2020 08.03.2023 A, B, C
Mondry Waldemar 1023/20 RS 001010 1.04.2020 31.03.2023 A, B, C, D
Mroczkowski Łukasz 1075/20 RS 001525 25.11.2020 24.11.2023 A, C
Mrugalski Dariusz 881/18 RS 001258 5.10.2021 4.10.2024 A, B, C, D
Nekrasz Piotr 936/19 RS 001316 22.04.2019 21.04.2022 A, C
Niebylski Marcin 918/19 RS 001193 24.03.2019 23.03.2022 A, C
Niedziela Norbert 974/19 RS 001074 25.10.2019 24.10.2022 A, C
Niemczyk Maciej 946/19 RS 001585 31.05.2019 30.05.2022 A, C
Nowakowski-Nercz Konrad 1114/21 RS 001537 3.04.2021 2.04.2024 A, C
Nowicki Paweł 885/18 RS 001570 16.11.2018 15.11.2021 A, C, D
Ogonowski Andrzej 940/19 RS 001483 1.06.2019 31.05.2022 A, C
Oleszczak Jerzy 944/19 RS 000925 31.05.2019 30.05.2022 A, C
Opaliński Piotr 901/18 RS 001189 12.12.2018 11.12.2021 A, C
Opoka Kazimierz 982/19 RS 001345 14.11.2019 13.11.2022 A, B, C
Ostap Przemysław 938/19 RS 001352 22.04.2019 21.04.2022 A, C
Palej Marek 890/18 RS 001294 23.11.2018 22.11.2021 A, C, D
Pękalski Marcin 914/19 RS 000960 24.03.2019 23.03.2022 A, B, C
Piątek Krzysztof 980/19 RS 000996 14.11.2019 13.11.2022 A, B, C
Piątek Damian 978/19 RS 001702 14.11.2019 13.11.2022 A, C
Piotrowicz Ryszard 1001/20 RS 001245 19.02.2020 18.02.2023 A, C
Pociecha Andrzej 1087/20 RS 000775 25.11.2020 24.11.2023 A, C
Polniak Marek 1117/21 RS 16.03.2021 15.03.2024 A, C
Poniewski Michał 1125/21 RS 000842 9.06.2021 8.06.2024 A, B, C, D
Popiel Karol 909/19 RS 001306 20.01.2019 19.01.2022 A, C
Porożyński Artur 905/18 RS 001664 11.01.2019 11.12.2021 A, B, C
Prokopowicz Tomasz 1095/20 RS 001143 25.11.2020 24.11.2023 A, B, C
Prokopowicz Krzysztof 979/19 RS 000503 14.11.2019 13.11.2022 A, B, C
Przesławski Marek 1038/20 RS 000608 27.06.2020 26.06.2023 A, B, C
Przybysz Robert 923/19 RS 001374 12.03.2019 11.03.2022 A, C
Pytel Sławomir 910/19 RS 000841 30.01.2019 29.01.2022 A, B, C,
Radwan Piotr 934/19 RS 000162 27.03.2019 26.03.2022 A, B, C
Rakoczy Zygmunt 1000/20 RS 001036 19.02.2020 18.02.2023 A, C
Rataj Jerzy 1083/20 RS 000953 3.11.2020 2.11.2023 A, B, C
Rechnio Marcin 962/19 RS 001215 26.09.2019 25.09.2022 A, C
Reksa Marek 1045/20 RS 001113 11.07.2020 10.07.2023 A
Rębisz Mirosław 1068/20 RS 001359 25.11.2020 24.11.2023 A, C
Robak Eugeniusz 943/19 RS 000887 31.05.2019 30.05.2022 A, B, C, D
Robak Andrzej Jacek 947/19 RS 001584 31.05.2019 30.05.2022 A, C
Roman Piotr 1047/20 RS 001390 27.07.2020 26.07.2023 A, B, C, D
Romaniuk Zygmunt 1072/20 RS 000944 25.11.2020 24.11.2023 A, C, D
Rusin Mirosław 959/19 RS 000943 26.09.2019 25.09.2022 A, C
Sałek Marcin 974/19 RS 001348 25.10.2019 24.10.2022 A, C
Samorajski Tomasz 988/19 RS 001338 19.12.2019 18.12.2022 A, C
Siembora Sławomir 1115/21 RS 001563 3.04.2021 2.04.2024 A, C
Sikorski Kazimierz 893/18 RS 001178 30.11.2018 29.11.2021 A, C
Sikorski Piotr 1089/20 RS 001260 25.11.2020 24.11.2023 A, C
Sitkiewicz Tomasz 987/19 RS 001027 6.11.2019 5.11.2022 A, C
Siuta Jakub 941/19 RS 001683 10.05.2019 9.05.2022 A, C
Slosecki Michał 1063/20 RS 001271 28.09.2020 27.09.2023 A, C
Sobania Dariusz 899/18 RS 001304 12.12.2018 11.12.2021 A, C
Sommerfeld Przemysław 992/19 RS 001011 19.12.2019 18.12.2022 A, C
Sopel Bogdan 966/19 RS 000861 25.10.2019 24.10.2022 A, C, D
Sorbjan Bartosz 995/19 RS 001351 19.12.2019 18.12.2022 A, C
Sowa Wojciech 1094/20 RS 000855 25.11.2020 24.11.2023 A, C
Sroka Tomasz 920/19 RS 001450 24.03.2019 23.03.2022 A, C
Stachurka Marcin 1064/20 RS 001532 28.09.2020 27.09.2023 A, C
Stryszowski Tomasz 1116/21 RS 001739 16.03.2021 15.03.2024 A
Sudoł Grzegorz 884/18 RS 001571 16.11.2018 15.11.2021 A, C, D
Swajda Jarosław 1069/20 RS 001145 25.11.2020 24.11.2023 A, C, D
Szalbirak Piotr 886/18 RS 001658 16.11.2018 15.11.2021 A, C
Szczepaniuk Mariusz 928/19 RS 001669 12.03.2019 11.03.2022 A, C
Szostak Paweł 1073/20 RS 001150 25.11.2020 24.11.2023 A, B, C
Szpera Krzysztof 1053/20 RS 000621 2.07.2020 1.07.2023 A, C
Sztobryn Marek 991/19 RS 000795 19.12.2019 18.12.2022 A, C
Szydło Krzysztof 1105/21 RS 001416 28.02.2021 27.02.2024 A, C
Szymański Robert 1108/21 RS 001257 6.03.2021 5.03.2024 A, B, C
Szymański Piotr 968/19 RS 001699 11.10.2019 10.10.2022 A, C
Śleziak Bogusław 999/20 RS 001354 15.02.2020 14.02.2023 A, B
Śmigla Adrian 950/19 RS 001695 21.06.2019 20.06.2022 A, B, C
Świadek Jacek 1103/21 RS 001646 1.02.2021 31.01.2024 A, C
Tabisz Jakub 956/19 RS 001481 8.07.2019 7.07.2022 A, B, C, D
Taraj Jacek 906/18 RS 001456 13.12.2018 12.12.2021 A, C, D
Tarchała Ryszard 1006/20 RS 001355 19.02.2020 18.02.2023 A, C, D
Tomalka Waldemar 1051/20 RS 001097 2.07.2020 1.07.2023 A, C, D
Tomaszewicz Jan 1102/21 RS 001414 1.02.2021 31.01.2024 A, C
Tomczewski Lech 930/19 RS 000853 27.03.2019 26.03.2022 A, B, C, D
Treter Włodzimierz 1026/20 RS 001360 1.04.2020 31.03.2023 A, B, C
Tuleja Michał 1128/21 RS 001290 1.09.2021 31.08.2024 A, B, C, D
Wartalski Dariusz 1040/20 RS 000987 27.06.2020 26.06.2023 A, C, D
Warzywoda Jerzy 1066/20 RS 000745 25.11.2020 24.11.2023 A, C, D
Węgłowski Henryk 1084/20 RS 000713 25.11.2020 24.11.2023 A, C
Węgrzynowicz Tomasz 1107/21 RS 001640 28.02.2021 27.02.2024 A, C, D
Wiącek Wojciech 964/19 RS 000884 26.09.2019 25.09.2022 A, B, C
Wierzbicki Mieczysław 969/19 RS 11.10.2019 10.10.2022 A, C
Wierzchowski Andrzej 896/18 RS 001298 16.12.2018 15.12.2021 A, C, D
Wiśniewski Przemysław 1141/21 RS 14.10.2021 13.10.2024 A, C, D
Włodarczyk Krzysztof 1100/20 RS 000753 15.12.2020 14.12.2024 A, B, C, D
Włodarczyk Arkadiusz 970/19 RS 001698 11.10.2019 10.10.2022 A, C
Wojtczak Tomasz Paweł 1113/21 RS 6.03.2021 5.03.2024 A, C
Wozik Jan 1041/20 RS 001110 27.06.2020 26.06.2023 A, C, D
Wójciak Krzysztof 965/19 RS 001596 26.09.2019 25.09.2022 A, B, C
Wróbel Karol 989/19 RS 001600 19.12.2019 18.12.2022 A, C
Wypchło Andrzej 1077/20 RS 001205 28.10.2020 27.10.2023 A, B
Wywiórka Jan 976/19 RS 000966 25.10.2019 24.10.2022 A, C
Zachara Sławomir 1024/20 RS 001370 1.04.2020 31.03.2023 A, C
Zakrzewski Marek 1091/20 RS 000237 25.11.2020 24.11.2023 A, C, D
Zawistowski Henryk 1071/20 RS 001001 25.11.2020 24.11.2023 A, C
Zdziennicki Janusz 1049/20 RS 000411 2.07.2020 1.07.2023 A, C
Zięba Tomasz 907/18 RS 001461 13.12.2018 12.12.2021 A, C, D
Zubel Stanisław 919/19 RS 001307 24.03.2019 23.03.2022 A, C
Zuber Jerzy 913/19 RS 000961 24.03.2019 23.03.2022 A, C
Żmuda Szczepan 1088/20 RS 001084 25.11.2020 24.11.2023 A, B, C, D
Żogło Tomasz 888/18 RS 001471 23.11.2018 22.11.2021 A, C, D
Żymańczyk Zdzisław 1030/20 RS 000477 16.04.2020 15.04.2023 A, B
Żymeła Marek 1013/20 RS 000742 09.03.2020 08.03.2023 A, C, D