Szkolenia dla diagnostów

Plan szkoleń na rok 2022:

zawieszony z powodu pandemii

Zajęcia odbywają się w siedzibie TVVPOL Sp. z o.o. przy ul. Powstańców Śl. 5 we Wrocławiu.

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu pełną ofertę szkoleń pozwalających zdobyć uprawnienia diagnosty samochodowego. Kursy prowadzone są w oparciu o upoważnienie Ministra Infrastruktury zgodnie z programem szkolenia stanowiącym załącznik nr 1 do rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 28 listopada 2014 r. w sprawie szczegółowych wymagań w stosunku do diagnostów (Dz. U. z dn. 18.12.2014r. poz. 1836)

Przykładamy dużą wagę do tych elementów kształcenia, które są dla Państwa najistotniejsze - prezentujemy najnowszy stan wiedzy z zakresu technik diagnostycznych oraz kładziemy nacisk na aspekty praktyczne. Fachowa wiedza, doświadczenie zawodowe i znajomość przepisów przez prowadzących szkolenie, pozwalają na łatwiejsze zrozumienie zagadnień związanych z przeprowadzaniem badań technicznych i szansę na pozytywne zaliczenie egzaminu państwowego w TDT.

Kandydat na diagnostę samochodowego musi spełniać jeden z następujących warunków dotyczących wymaganego wykształcenia technicznego i praktyki:

  • wyższe wykształcenie w obszarze nauk technicznych o specjalności samochodowej i udokumentowane 6 miesięcy praktyki w stacji kontroli pojazdów lub w zakładzie (warsztacie) naprawy pojazdów na stanowisku kontroli lub naprawy pojazdów;
  • średnie wykształcenie techniczne lub wykształcenie średnie branżowe, o specjalności samochodowej i udokumentowany rok praktyki w stacji kontroli pojazdów lub w zakładzie (warsztacie) naprawy pojazdów na stanowisku kontroli lub naprawy pojazdów;
  • wyższe wykształcenie w obszarze nauk technicznych o specjalności innej niż samochodowa i udokumentowany rok praktyki w stacji kontroli pojazdów lub w zakładzie (warsztacie) naprawy pojazdów na stanowisku kontroli lub naprawy pojazdów;
  • średnie wykształcenie techniczne lub wykształcenie średnie branżowe, o specjalności innej niż samochodowa i udokumentowane 2 lata praktyki w stacji kontroli pojazdów lub w zakładzie (warsztacie) naprawy pojazdów na stanowisku kontroli lub naprawy pojazdów.

Informujemy również, że nasza firma wpisana jest do Rejestru Instytucji szkoleniowych w Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Wałbrzychu pod nr. 2.02/00004/2005. Dzięki temu osoby bezrobotne, poszukujące pracy w tym zawodzie lub przedsiębiorcy chcący zatrudnić takie osoby mogą skorzystać z pomocy w finansowaniu kursu z funduszy Urzędu Pracy.

Każdy z uczestników kursu otrzymuje komplet materiałów szkoleniowych, zawierających m.in. akty prawne, aktualne na dzień przeprowadzania szkolenia. Zapewniamy również miłą i przyjazną atmosferę.

Program szkoleń zamieszczono w harmonogramie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

» zgłoszenia prosimy przesyłać pocztą elektroniczną
 
Szczegółowe informacje:

tel./fax: 71 361-12-38

tel.: 71 332-66-50

tel.kom.: 602-319-831

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.